0212 311 7171
bilgi-egitim@bilgi.edu.tr

Eğitimin Kapsamı ve Hedefi

businesslearning-1

Eğitimin Kapsamı ve Hedefi:

Eğlence sektörü ilginin üzerlerinde olmasına ihtiyaç duyan insanlarla doludur. Ancak bu sektörü iş edinen insanlar ilginin kendisine değil, spot ışıklarının açık kalmasını sağlayan aksiyona tutkundur.  Eğlence ve sanat dünyasında başarılı her sanatçı, proje ve yapımın arkasında yetenekli ve işine bağlı profesyoneller vardır. Bu profesyonellerin işi, sektörde üretenlerin hak ettikleri hedef kitlesine ulaşmasını sağlamaktır. Günümüzde eğlence sektöründe yaşanan değişim bir çok iş alanı ve beraberinde yenilikler ve fırsatlar getirmektedir.

Sanat ve eğlence sektörü sadece yaratıcılıkla değil, aynı zamanda strateji ve etkin liderlikle beslenir. Sektörü başarılı kılan bu iki dünya arasındaki dengedir.

Bu programın amacı mevcut sanat ve eğlence dünyasının sektörel iş kollarını ve yönetimsel yapısını işlemenin yanı sıra, vaka analizleri incelemesi, sektörel gelişim için fikir geliştirme ve paylaşma platformu oluşturmaktır. Gerek yeni projeler geliştirmek, gerekse mevcut sorunlara çözüm önerisi getirmek veya sektörler arası iş birliği fırsatları yaratmak olsun, bu sertifika programı çeşitli alanlardan katılımcıları bir araya getirerek program boyunca bilgi, tecrübe ve paylaşım yaratmak için tasarlanmıştır.

 

Programda sektörün ana konuları hakkında bilgi sahibi olacak ama aynı zamanda kendi özgün fikirlerinizi oluşturma şansı bulacaksınız.

Sanat ve eğlence alanlarındaki projelerinizi yürütmek için gereken pratik ve gerçek dünyaya ait adımları öğrenmek istiyorsanız, size yardım etmeye hazırız!

Yeteneklerini eğlence sektöründe uygulamak isteyen siz katılımcıları, akademik kadromuz ve eğlence sektörünün önemli liderlerinden oluşan bir ekip ile yaratıcı, katılımcı, tutkulu ve bilgilendirici bir ortamda 8 haftalık bir yolculuğa çıkaracağız.

Kimler Katılabilir?